Ankara Bmw Hakkımızda

Ankara Grup Otomotiv Yedek Parça İnşaat Sanayi ve Ticaret Limitet Şirketi


Ankara Bmw Yedek parça Otomotiv olarak Ankara'da 1996 yılından beri Bmw Yedek Parça Sektöründe Edinmiş olduğumuz tüm bilgileri siz değerli müşterilerimizle paylaşıyoruz. Avrupa'da Bir Alman Markası olarak bilinen Bmw, Mini, Mini Cooper,  Land Rover, Range Rover, Jaguar Marka araçlara tüm orjinal ve Muadil yedek parça satışı ve danışmanlığı yapmaktayız. Ülkemiz genelinde (Türkiye) yada yurt dışında gelecek yedek parça taleplerinde anlaşmalı kargo şirketleri ile satın almış oldugunuz oto yedek parçanızı adresinize sorunsuz ve doğru yedek parça tespiti yaparak gönderiyoruz. Ankara bmw yedek parça geniş ve çeşitli ürün yelpazesi ile müşterilerine kaliteli ve orjinal yedek parça satışı sunmaktadır. 

Ankara'da firmamız Şaşmaz ve Ostim - İvedik Merkez Sanayisinde hizmet vermekte olup, Oto Yedek Parça hizmeti verdiğimiz markalar Bmw, Mini Cooper, Jaguar, Land Rover ve Range Rover'a ait her türlü yedek parça ve aksesuarlarını bizden temin edebilirsiniz.

Ankara Bmw Otomotiv olarak müşterilerimize güler yüzlü ve dürüst bir hizmet anlayışı sunmaktayız. Aracınıza ait doğru yedek parça tespiti yapılabilmesi açısından lütfen müşteri temsilcimize şase numarası vermeniz rica olunur.

Alman Marka Aracınızın tüm yedek parça ve aksesuarlarını Bizden güvenle temin edebilirsiniz...

Saygılarımızla;
Erkan YAKAKAYA                                                     Mustafa YAKAKAYA